Başkan Avşar, Deprem Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetimi , Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ve Pütürge ilçelerindeki hasar tespit çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Avşar, Deprem Bölgesinde İncelemelerde Bulundu
25 Ocak 2020 - 16:44 - Güncelleme: 25 Ocak 2020 - 16:49

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesinde hasar tespit çalışmaları devam ederken MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Doğanyol ve Pütürge ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Burada depremden zarar gören mahallelerde incelemelerde bulunan Başkan Avşar, evleri hasar gören aileleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Doğanyol ilçesinde depremde hayatlarını kaybeden Gazal Say (33) ve oğlu Yusuf Ali Say (5) ve Gökçe Mahallesinde Ayşe Fatma Türkmen ve Mustafa Kara’nın cenaze törenlerine katıldı. Törenin ardından hayatını kaybeden ailelere başsağlığını ileten Başkan Avşar, beraberindeki heyet ile birlikte depremde hasar gören diğer bir ilçe Pütürge’ye hareket etti. Öte yandan Pütürge’deki hasar gören Belediye binasında da incelemelerde bulunan Başkan Avşar, esnaflarla buluşarak geçmiş olsun dileklerini iletti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum