Reklam
Reklam

Başkan Yıldırım, Depremin Yaşandığı Pütürge ve Doğanyol'da

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmud Altunsoy ve Malatya il başkanı Bilal Yıldırım depremin yaşandığı Pütürge ve Doğanyol ilçesinde incelemelerde bulunarak vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yıldırım, Depremin Yaşandığı Pütürge ve Doğanyol'da
25 Ocak 2020 - 15:20 - Güncelleme: 25 Ocak 2020 - 15:46

Başkan Yardımcısı Altunsoy ve İl Başkanı Yıldırım, Merkez Üssü Elazığ Sivrice Olan 6.8 şiddetindeki depremin şiddetli hissedildiği ve 4 kişinin hayatını kaybettiği Pütürge ve Doğanyol İlçesinde incelemelerde bulundu. Başkan Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, Rabbim Ülkemizi ve Ümmetimizi, görünen ve görünmeyen afetlerden muhafaza eylesin Devletimiz tüm imkanlarını seferber etmiş durumda. Depremde ölen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. dedi. 
Başkan Yardımcısı Altunsoy ve İl Başkanı Yıldırım, daha sonra Pütürge ve Doğanyol ilçende oluşturulan afet koordinasyon merkezinde yetkililerden bilgi aldıktan sonra depremde zarar gören yerlerde incelemelerde bulundu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hamit karakuş
  2 ay önce
  Bilal başkanımız ve genel başkan yardımcımıza göstermiş oldukları duyarlılıktan ötürü teşekkür ediyoruz. rabbim bir daha böyle acıları milletimize yaşatmasın inşallah. siz tarafsız gazete çalışanlarına da teşekkür ediyoruz...
 • Turan44
  2 ay önce
  Allah bir daha böyle acı vermesin inşallah.. Başkanımıza ve genel başkan yardımcımıza hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.. Işte devlet adamlığı yakışıyor bu insanlara. Maşallah.