Başkan Yıldırım, Esnafımızı faiz ve faiz lobilerine Ezdirtmeyeceğiz

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, teşkilatı ile beraber bu hafta sonu Darende İlçesine adeta çıkartma yaptı.

Başkan Yıldırım, Esnafımızı faiz ve faiz lobilerine Ezdirtmeyeceğiz
19 Ocak 2020 - 18:51

Yeniden Refah Partisi il başkanı Bilal Yıldırım ilk ziyaretini Darende’nin Balaban mahallesinde ailesi ile oturan uzman çavuş Gazi Kürşat özdeni ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Yıldırım; İki yıl önce Bitlis kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonlarda el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu bir ayağını kaybeden Gazi Uzman Çavuş Kürşat Özden için, “Sizin gibi kahraman yiğit askerlerimiz olduğu sürece hainler emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır.’’ Sizler bu vatanın öz evlatlarısınız. Bizler bu vatanda huzur içinde yaşıyorsak, bu bayrak göklerde dalgalanıyorsa, bu ezanlar özürce okunuyor herkesler bilsin ki Bu Şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesindedir gazimize Allah'tan hayırlı şifalar dileyen Yıldırım; Gazi özdene ve ailesine teşekkür ederek esnaf ziyareti için evden ayrıldı.

Başkan Yıldırım ve ekibi daha sonra Darende merkezde esnafları ziyaret ederek hasbıhalde bulunarak dertlerini dinledi. Yıldırım burada, 'Milli görüşün memleketimizde her alana hâkim olması için elimizden gelenin en mükemmelini yapmaya ve durmadan çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

Görüşüp konuştuğu Esnafların ortak derdi işsizlik ve hayat pahalılığı olduğunu vurgulayan Yıldırım; Esnafı bizim iktidarımız zamanında faiz ve faiz lobilerine ezdirtmeyeceğiz, memleketin servetini belli guruplara değil tüm milletimize adil bir şekilde dağıtacağız, Bizler Kırk küsur yıldır ‘’ Adil Düzen ‘’ demiyor muyuz, Allahın izni ile esnafımızda vatandaşımızda bizim dönemimizde gerçek Refaha, huzura ve istikrara kavuşacaktır, bizler karınca misali ağzımızda bir damla su ile istikametimiz, yolumuz, gayemiz belli insanlarız, Bizler yolumuzda emin adımlarla ilerlerken, siz değerli esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımızın da desteklerini alarak hedefimize ulaşacağız İnşallah diyerek sözlerini tamamladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yusuf44gul
    8 ay önce
    Daha çok halkın içine girilmeli, çünkü halk bu temiz insanları tanımalı.. Inşallah Malatyalı bu insanları idari olarak başına geçirecektir.. ben fatih Erbakan'ı da dinledim.. umut vadeden bir lider . Partisel noktada mahalle köy teşkilatları kuruyorlar . Seçimlerde güçlü olacaklarini tahmin ediyorum. Ben de destekleyecegim.