Gürkan'ı bu şekilde yıkamazsınız! Siz Vurdukça O Güçleniyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı hedefine koyan odaklar her fırsatı değerlendirmeye çalışıyor.

Gürkan'ı bu şekilde yıkamazsınız! Siz Vurdukça O Güçleniyor
22 Aralık 2020 - 12:05
Geçtiğimiz günlerde bir işçinin intihar girişimini sebebini araştırmadan üst üste açıklamalar yapan muhalefet yine baltayı taşa vurdu. O İşçi basın açıklaması yaparak, başkan Gürkan’dan özür diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başta olmak üzere bir çok siyasi örgütler, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı bitirmek için mücadeleye devam ediyor. Malatya’da yaşanan her türlü olumsuzlukların müsebbibi olarak Başkan Gürkan gösterilmeye çalışılıyor. Tüm engellemelere rağmen 2 yıl içerisinde bir çok projeye imza atan Başkan Gürkan, babacan tavırlarıyla gönülleri fethetmeye devam ediyor. 2021 yılı için başta alt yapı ve üst yapı olmak üzere bir çok konuda büyük yatırımların olacağı konuluşulurken, Ocak ayı başında müjdelerin kamuoyuyla paylaşılacağı öğrenildi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hayrettin
    7 ay önce
    Sayın Başkanım,Allah’ın izniyle Düşmanların Karşısında Yıkılmaz,Yıkılmıyacak,Çünkü Sayın Başkanım,Fakir,Fukara,Garip,Guraba’dan Her Gün Ve Her Zaman Dua Alıyor,Sayın Başkanım,Dürüst,Çalışkan,Milliyetçi,Memleketine Hizmet Eden,Kısacası Adam Gibi Adamdır,Böyle Olması,Bazı Çekemeyenlerin Zoruna Giderek,Sayın Başkanım’a,Bazı Oyunlar Oynuyorlar Ama Bunlar Oynadıkça Gerçekler Ve Sayın Başkanın,Nasıl Bir İnsan Olduğu Ortaya Çıkıyor Ve O zaman Başkan Bey,Daha Güçlü,Olarak,Halkın Karşısına Çıkıyor,Beni Dinlerseniz Artık Bu Oyunları Bırakın,Çünkü Sayın Başkanım’ı,Açığını Bulam Derken,Kendinizi Bütün Malatya’ya Rezil Ettiniz,Şunuda Unutmayın,Sayın Başkanın,Arkasında Ve Yanında,Türkü,Kürdü,Alevi’si,Sunisi,Çerkez’i,Kısacası Din,Dil,Irk,Demeden,Bütün Malatya Milleti Arkasında,Eğer Bir Gün Beydağı’nı Yıkarsanız,O Zaman,Selahattin Başkanım’ı,Yıkarsınız,Eğerki,Bir İnsan Bu Kadar Dua Alıyorsa O İnsan Yıkılırmı,Sizin Gibi Kafasızlara Soruyorum