Reklam
Reklam

Kuluncak'ta Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Kuluncak ilçesinde, korona virüsü’ne karşı önlem almak amacıyla halkın yoğun olarak kullandıkları mekanlarda dezenfekte ve ilaçlama çalışması devam ediyor.

Kuluncak'ta Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor
20 Mart 2020 - 20:54

Kuluncak ilçe genelinde devam eden salgın hastalıklara karşı alınan tedbirler çerçevesinde belediye ekipleri vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda titizlikle temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Okullar, ibadethaneler ve kamu kurumlarında dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Başkan CENGİZ, “İlçemiz genelinde Belediye personellerimiz dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.Başta resmi kurumlarımız olmak üzere insanlarımızın toplu olarak bulundukları ve kullandıkları alanlarda dezenfekteye devam ediyoruz. Öncelikle virüs salgınının yayılmasını engellemek ve hemşehrilerimizi virüsten korumak amacıyla bu çalışmalarımızı artırarak ara vermeden devam edeceğiz. İlçemizde düzenli periyotlarla devam eden ilaçlama çalışmalarını sıklaştıracağız. Biz önlemlerimizi alıyoruz, bizimle birlikte vatandaşlarımızın da Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmeleri dikkate almalarını ve duyarlı olmalarını rica ediyorum” dedi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum