Bugün

Öğretmenler Ortaokulu Şiir

17 Mart 2020 - 13:55
TAKİP ETTAKİP ET
Öğretmenler Ortaokulu Öğrenci ve öğretmenlerden Çanakkale Şehitleri için klip...

Malatya’nın Battalgazi İlçesi’nde bulunan Öğretmenler Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin okuduğu 18 Mart Çanakkale Şehitleri' konulu klip herkes tarafından beğeni topladı.

Malatya'da Öğretmenler Ortaokulu tarafından hazırlanan, öğretmen ve öğrencilerinin okuduğu "18 Mart Çanakkale Şehitleri" konulu klip herkes tarafından büyük bir beğeniyle izlenirken, öğrenciler okudukları şiirlerle duygularını ifade ettiler.

Battalgazi ilçesinde bulunan Öğretmenler Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri 18 Mart 1915 tarihinde gerçekleşen Çanakkale Zaferi'ni unutmadı. Çanakkale şehitleri için klip hazırlayan okul herkes tarafından takdir topladı. Klip 1 haftada tamamlandı ve 1 öğretmen 7 öğrenci klipte rol aldı. Toplamda 3 dakika süren klip gösterilen Çanakkale esintileri ise herkesi duygulandırdı.

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin milletin hafızasında izler bırakmış destansı bir zafer olduğunu ifade eden Öğretmenler Ortaokulu Müdürü Hanifi Özdemir, "Öğretmenler Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri olarak Çanakkale'de şehit düşmüş askerlerimizi bu yapmış olduğumu kliple anmak istedik. Çanakkale ruhunu yaşatmak istedik. Ben ülkemiz için canını veren Aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.